• 14. března 2013 •

14. března 2013 v 21:01 | Veruuu |  Deníček
Jop, prosit si můžu...
Včerejšek, respektive to včerejší kino, se dá popsat jen jedním slovem: divný. Byly jsme tam tři holky - já, moje nejlepší kamarádka a jedna její kamarádka, s kterou si jakžtakž rozumím. Káťa (ta ne, nej, nej, nej...) seděla napravo, Kája uprostřed, já vedle ní.
Než začal film (recenzi toho filmíku si můžete přečíst kousek níž), tak jsem Kátě chtěla povědět o tom táboře, jak jsem psala někdy včera, než jsem šla do toho kna. A ona se na mě teda koukala, já mluvila, Kačka horlivě přikyvovala a najednou se ozvala Kája: "Hele, Veru, ona tě vůbec neposlouchá, tenhle ksicht nasadí vždycky při matice, když učitelka něco vysvětluje." A začaly se smát. A potom Kačka přišla s nějakou historkou, jak jim učitel na češtinu sebral psaníčko, když si spolu psaly, či co. Tak se chechtaly přes celý kino a já samozřejmě nic nechápala, když s něma nechodím do školy. A přitom bych chtěla, s Káťou jsme to i od té doby, co se odstěhovala, plánovaly, ale mě začalo připadat, že tam jsem navíc. To mi nahrnulo skoro až slzy do očí, protože já vždycky byla navíc.

Ta jiná. Ta vždycky jakkákoliv - jen ne dobrá. Já nechci zase přijít o kamarádku, sakra, zase ne, to bych už neunesla. Já se nechci zase řezat. Ne, ne, ne.... Ups, no hop a je to tu. Tohle patří do jiné rubriky, do té, která je zatím prázdná, tohle je deníček, takže zpátky k tomu kinu. Když začal film, holky samozřejmě neutichly, dál si tam něco šeptaly a jedly popcorn, brambůrky, měly tam, tuším, i žvejkačky, no prostě všechno možný, Kája měla tašku sladkostma naplněnou až kamsi po okraj.
Potom, co utekla asi hodinka, si Kája uvědomila, že je možná trochu blbý, že ony dvě se tam cpou a furt něco řeší, tak mi nabídla popcorn. Mně bylo trapný si vzít (proč, to nevím), tak jsem s úsměvem odmítla. No...
Byl tam jeden týpek, který byl mírně prostorově náročný (ten jeho zadek zabral snad dvě sedadla :D) a ten nonstop něco hlasitě komentoval.
Jeníček odprásknul čarodejnici hlavu - ozval se.
Jeníček skončil nahej v jezeře s jakousi Mínou - ozval se.
Mužíček se ozval i v té chvíly, kdy si Jeníček píchal injekci, aby neumřel. -_-
Furt měl otevřenou hubu, no. :D
Film skončil asi v... co já vím, ale bylo pozdě. :D S holkama jsem se dala maličko do řeči, Kátě jsem ukázala novej mobil a Kája se tlemila jak opilá šmoulinka. :D Potom Kája přišla na to, že má v tašce ještě jeden balíček popcornu, tak ho vyndala a začaly (tentokrát i já :D) jsme žrat. :D Káťa si ho ale nějak šlohla pro sebe, já něco zahlásila a holky se hned nato rozesmály, a jelikož Kačka měla v ruce ten balíček popcornu a "zlomila" se v pase, tak popcorn skončil všude na zemi. :D Jak šla, tak za ní byla popcornová cestička. :'D Potom se venku objevil ten mužíček, co při filmu pořád něco komentoval. Si stěžoval, že všude děláme jen bordel (po holkách pod sedadly v kině zůstala slušná spoušť :D). Ječel na nás, ať to uklidíme, jinak nás nahlásí na policii, tak jsme radši uklízely, no. -_- Bylo skoro hotovo, když se tam zjevil můj taťka.
Jeli jsme do Kauflandu za mamkou, která tam nakupovala, tak jsem si zrovna naporoučela nějakou mňamku, abych měla co jíst, když jsem v tom kině vůbec nic nejedla. :P
Dneska jsem se s kámoškou Bárou stavila po škole do cukrárny. Poslední dvě hodiny bylo vaření, a jelikož já a Bára jsme neměly co dělat, tak si nás učitelka zavolala, že jí pomůžeme s nějakou výzdobou, či co. :P Zpátky do kuchyňky jsme přišly, když už bylo vše vyžráno, nj. :P Proto jsme si musely jít do tej cukrárny. :*
Taky mám takový dojem, že kamarádka, Anička, se na mě naštvala, že si ji nevšímám. Ale ona je poslední dobou strašně... jiná, jiná, než byla dřív. Už mě to s ní neba moc. :( Docela ironie, což? Já se chci bavit s Kačkou, Kačka se evidentně nechce bavit se mnou (:X), se mnou se chce bavit Anička a já se s Aničkou zas tak moc bavit nechci. Haha, já to měla s kámoškama vždycky těžký, někdy až tak, že mě to dohnalo k slzám aneb Miluju, když jedenáctiletý holčičky pláčou, protože je nechal kluk (by mě zajímalo, proč plýtvají slzama nad nad takovýma blbostma?!).
Tak já už asi budu končit, nějak moc jsem se rozepsala. :X
P.S.: Konečně jsem dodělala a doladila dess na svůj druhý spoluautorský blog, jestli chcete, tak se tady můžete podívat. :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám udělat článek, který bude speciálně na otázky mé osobě? O.o

Ano
Ne

Komentáře

1 me-a-n-d-you me-a-n-d-you | E-mail | Web | 15. března 2013 v 16:58 | Reagovat

Jo,znám takovej ten pocit ,když si připadáš jako pátý kolo u vozu.

2 El El | Web | 15. března 2013 v 19:23 | Reagovat

Tak tohle moc dobře znám. :// Ten obrázek je výstižnej. :'( ;)

3 Zrozená v (k) temnotě Zrozená v (k) temnotě | 16. března 2013 v 18:16 | Reagovat

Jó, takový situace nesnáším... trochu mi to připomíná mojí situaci nedávno ve škole. Holky se spolu ale přestaly bavit, což mě (haha, kdyby se to H. dozvěděla, jsem mrtvá) potěšilo, protože teď mám H. jen pro sebe a už pátý kolo nejsem. Bohužel, někdy to jinak nejde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama